معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی اراک - برگزاری مراسم روز دانشجو

معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی اراک - برگزاری مراسم روز دانشجو
حدیث
امام علی (ع) : پیروزی در پرتو تدبیر و احتیاط است و تدبیر و احتیاط به تفکر است و تفکر صحیح به نگهداری اسرار است.
خبرنامه
پیوندهای مفید
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری اسلامی ایران
پایگاه اطلاع رسانی دولت
مجمع تشخیص مصلحت نظام
استانداری مرکزی
دانشگاه آزاد اسلامی
دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک
خبرگزاری آنا
ایتا بله سروش

به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاداسلامی اراک، به همت تیم رسانه دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه و همکاری بسیج دانشجویی و معاونت فرهنگی دانشگاه به مناسبت ۱۶ آذر و گرامیداشت روز دانشجو، مراسمی با حضور دکتر حسین کلانتری سرپرست دانشگاه آزاداسلامی استان مرکزی و واحد اراک،حجت الاسلام مهدی همتی مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاداسلامی استان مرکزی ،برخی از معاونان، مدیران و استقبال پرشور دانشجویان در سالن فردوسی دانشگاه آزاداسلامی اراک برگزار شد.
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی و واحد اراک گفت: در سالروز واقعه 16 آذرماه سال 32 یاد و خاطره شهدای دانشجو به ویژه 3 شهید دانشگاه تهران را گرامی می داریم و این روز بزرگ را به جامعه دانشگاهیان و دانشجویان عزیز تبریک و تهنیت می گویم.
وی با تاکید بر اینکه روز دانشجو به عنوان نماد مبارزه دانشجویان با استکبار است خاطر نشان کرد: دانشجویان سرمایه های ملی و سکانداران آینده کشور و به عنوان پایه های علمی و محور اساسی و مبنای توسعه علمی کشور محسوب می شوند و خدمات زیادی را ارایه خواهند کرد.

دکتر حسین کلانتری گفت: 24 آذرماه سال 32 اعلام شد معاون رییس جمهور آمریکا سفری به ایران خواهد داشت که در این راستا دانشجویان در 16 آذرماه ضمن راهپیمایی ،نفرت و انزجار خود را اعلام کردند و این مساله به شهادت 3نفر از دانشجویان جامعه علمی کشور منجر شد.
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی و واحد اراک اظهار کرد: دانشجو نباید سیاسی کار و محافظه کار باشد بلکه باید آرمان گرا بودن را در اولویت اهداف خود داشته باشد و اگر خطایی از آنها سر زد بپذیرد.

وی با اشاره به اینکه دانشجو محور توسعه وآینده ساز کشور می باشد تاکید کرد: وظیفه ما مسولان دانشگاه است که روحیه پرسشگری ، روحیه اعتماد به نفس و روحیه کارآفرینی را در بین دانشجویان تقویت نماییم و دانشجویان را در تصمیم گیری ها مشارکت دهیم.
کلانتری در پایان برکار آفرینی دانشجویان تأکید کرد.

پخش نماهنگ، اجرای میان‌پرده‌ طنز، اجرای موسیقی ، برگزاری مسابقه و ایراد بیانیه دانشجویی توسط نماینده دانشجویان  از دیگر برنامه‌های این مراسم بود.

ثبت شده در تاریخ : ۲۰ / ۹ / ۱۳۹۸ ساعت : ۲۲:۴۲ - تعداد بازدید : 57
اخبار مرتبط :
مسابقات کتابخوانی رویش [تاریخ درج خبر : ۱۹ / ۱۲ / ۱۳۹۸ ساعت : ۱۲:۴۳] - 89 مشاهده
میلاد نور [تاریخ درج خبر : ۱۸ / ۱۲ / ۱۳۹۸ ساعت : ۰۰:۰۶] - 7 مشاهده
سلسله مسابقات بزرگ کتابخوانی [تاریخ درج خبر : ۱۶ / ۱۲ / ۱۳۹۸ ساعت : ۰۲:۲۴] - 36 مشاهده
مراسم گلباران و غبار روبی آرامگاه شهدا ی جاویدالاثر [تاریخ درج خبر : ۱۵ / ۱۲ / ۱۳۹۸ ساعت : ۲۳:۰۶] - 10 مشاهده
مسابقه کتابخوانی هندسه انقلاب [تاریخ درج خبر : ۵ / ۱۲ / ۱۳۹۸ ساعت : ۱۴:۰۷] - 21 مشاهده