معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی اراک - برگزاری آزمون کتبی بیست وچهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت

معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی اراک - برگزاری آزمون کتبی بیست وچهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت
حدیث
امام حسین (ع) : حذر کن از مواردی که باید عذرخواهی کنی،زیرا مؤمن نه کار زشتی انجام می دهد و نه به عذرخواهی می پردازد،اما منافق همه روزه بدی می کند و به عذرخواهی می پردازد؟
خبرنامه
پیوندهای مفید
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری اسلامی ایران
پایگاه اطلاع رسانی دولت
مجمع تشخیص مصلحت نظام
استانداری مرکزی
دانشگاه آزاد اسلامی
دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک
خبرگزاری آنا
ایتا بله سروش

درآزمون کتبی بیست وچهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت دانشگاه آزاداسلامی بیش از۲۲۰۰نفر استاد و دانشجویان واحدهای استان مرکزی و واحد اراک در رشته های مختلف با یک دیگربه رقابت پرداختند.

 دکتر عباسعلی حیدری دبیرهیات امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی و واحد اراک در حاشیه بازدید از مسابقات قرآن وعترت گفت : بیش از ۲۲۰۰ نفر از استادان و دانشجویان دانشگاه های آزاد اسلامی استان مرکزی و واحد اراک در بیست و چهارمین دوره از مسابقات سراسری قرآن  و عترت  حضور داشتند که در بخش دانشجویی در رشته های تفسیر قرآن کریم ، آشنایی با زندگانی چهارده معصوم (ع)، زندگانی پیامبر اکرم (ص) ، حفظ زیارت عاشورا و جامعه کبیره ، ترجمه فارسی و انگلیسی قرآن کریم ، احکام برادران و خواهران ، آشنایی با مفاهیم نهج البلاغه ، نماز و در بخش استادان در رشته های تفسیر و ترجمه قرآن کریم و آشنایی با نهج البلاغه با شرکت کنندگان سراسر کشور به رقابت قرآنی پرداختند.

 

دکترحیدری با توجه به استقبال خوب علاقمندان در مسابقات قرآن و عترت ، از اطلاع رسانی های انجام شده برای تشویق و ترغیب دانشجویان برای ثبت نام و شرکت در مسابقات را عامل و دلیلی در راستای گسترش فرهنگ اسلامی و دینی دانست و اظهار کرد : پیامبر گرامی اسلام (ص) و خاندان پاکش از مصادیق کامل آموزه های آسمانی هستند که می بایست برای نزدیکی و تقرب به خدا و دستیابی به کمال و سعادت از آنها بهره گرفت .
دبیر هیأت امنای استان مرکزی توجه به آموزه های دینی و تلاش برای بهرمندی از احکام ناب قرآنی و اسلامی را به دانشجویان، استادان و کارکنان توصیه کردند. وی بیان کرد : این مسابقات در واحدهای استان مرکزی به صورت متمرکز همزمان با سراسر کشور برگزار شد که پس از اعلام نتایج طی مراسمی از نفرات برگزیده این مسابقات تجلیل و تقدیر به عمل خواهد آمد و همچنین  نفرات برتر به سی و چهارمین جشنوار ملی قرآن و عرت دانشجویان و استادان سراسر کشورکه به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار خواهد شد راه می یابند.

 

ثبت شده در تاریخ : ۱۵ / ۹ / ۱۳۹۷ ساعت : ۱۸:۰۴ - تعداد بازدید : 173
اخبار مرتبط :
مسابقات کتابخوانی رویش [تاریخ درج خبر : ۱۹ / ۱۲ / ۱۳۹۸ ساعت : ۱۲:۴۳] - 95 مشاهده
میلاد نور [تاریخ درج خبر : ۱۸ / ۱۲ / ۱۳۹۸ ساعت : ۰۰:۰۶] - 9 مشاهده
سلسله مسابقات بزرگ کتابخوانی [تاریخ درج خبر : ۱۶ / ۱۲ / ۱۳۹۸ ساعت : ۰۲:۲۴] - 41 مشاهده
مراسم گلباران و غبار روبی آرامگاه شهدا ی جاویدالاثر [تاریخ درج خبر : ۱۵ / ۱۲ / ۱۳۹۸ ساعت : ۲۳:۰۶] - 15 مشاهده
مسابقه کتابخوانی هندسه انقلاب [تاریخ درج خبر : ۵ / ۱۲ / ۱۳۹۸ ساعت : ۱۴:۰۷] - 25 مشاهده