معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی اراک - کرسی آزاد اندیشی «ایران اسلامی قبل و بعد از برجام» در اردوی حیات طیبه

معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی اراک - کرسی آزاد اندیشی «ایران اسلامی قبل و بعد از برجام» در اردوی حیات طیبه
حدیث
حضرت فاطمه (س) : بهترین شما کسی است که در برخورد با مردم نرم تر و مهربان تر باشد و ارزشمندترین مردم کسانی هستند که با همسرانشان مهربان و بخشنده اند.
خبرنامه
پیوندهای مفید
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری اسلامی ایران
پایگاه اطلاع رسانی دولت
مجمع تشخیص مصلحت نظام
استانداری مرکزی
دانشگاه آزاد اسلامی
دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک
خبرگزاری آنا
ایتا بله سروش

کرسی آزاداندیشی «ایران اسلامی قبل و بعد از برجام» در اردوی حیات طیبه برگزار شد.

به گزارش گروه استان‌های خبرگزاری آنا از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک در نشستی صمیمی و با حضور استادان دانشگاه، کرسی آزاداندیشی با موضوع «ایران اسلامی قبل و بعد از برجام» در دومین دوره آموزشی تشکیلاتی «حیات طیبه» در رامسر برگزار شد.

مسئول کمیته تبلیغات و امور فرهنگی دومین دوره آموزشی تشکیلاتی «حیات طیبه» گفت: از جمله برنامه‌های در نظر گرفته شده در اردو، برگزاری نشست‌ها و گعده‌های شبانه حول محورهای روز است.

امید طاهرنژاد ادامه داد: به درخواست دانشجویان در نشست شبانه مورخ ۲۷ آبان، کرسی آزاداندیشی با موضوع «ایران اسلامی قبل و بعد از برجام» با حضور دکتر صدیقی و دکتر عین‌القضاتی از استادان و محققان دانشگاه برگزار شد.

وی خاطرنشان کرد: در این کرسی، هر یک از دانشجویان به ترتیب مخالف و موافق، به اظهار نظر و ارائه دلایل خود پرداختند که استادان مربوط نیز به تبیین مسائل پیرامون آن پرداختند.

اردوی حیات طیبه در بخش دانشجویان برادر از دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان‌های مرکزی، لرستان و سمنان از تاریخ ۲۴ تا ۲۹ آبان در مجتمع فرهنگی آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک در شهر رامسر در حال برگزاری است.

ثبت شده در تاریخ : ۱ / ۹ / ۱۳۹۷ ساعت : ۰۲:۰۱ - تعداد بازدید : 126
اخبار مرتبط :
مسابقات کتابخوانی رویش [تاریخ درج خبر : ۱۹ / ۱۲ / ۱۳۹۸ ساعت : ۱۲:۴۳] - 95 مشاهده
میلاد نور [تاریخ درج خبر : ۱۸ / ۱۲ / ۱۳۹۸ ساعت : ۰۰:۰۶] - 9 مشاهده
سلسله مسابقات بزرگ کتابخوانی [تاریخ درج خبر : ۱۶ / ۱۲ / ۱۳۹۸ ساعت : ۰۲:۲۴] - 41 مشاهده
مراسم گلباران و غبار روبی آرامگاه شهدا ی جاویدالاثر [تاریخ درج خبر : ۱۵ / ۱۲ / ۱۳۹۸ ساعت : ۲۳:۰۶] - 15 مشاهده
مسابقه کتابخوانی هندسه انقلاب [تاریخ درج خبر : ۵ / ۱۲ / ۱۳۹۸ ساعت : ۱۴:۰۷] - 25 مشاهده