معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی اراک - پاکسازی مسیر منتهی به ماسوله توسط دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی اراک

معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی اراک - پاکسازی مسیر منتهی به ماسوله توسط دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی اراک
حدیث
امام حسین (ع) : حذر کن از مواردی که باید عذرخواهی کنی،زیرا مؤمن نه کار زشتی انجام می دهد و نه به عذرخواهی می پردازد،اما منافق همه روزه بدی می کند و به عذرخواهی می پردازد؟
خبرنامه
پیوندهای مفید
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری اسلامی ایران
پایگاه اطلاع رسانی دولت
مجمع تشخیص مصلحت نظام
استانداری مرکزی
دانشگاه آزاد اسلامی
دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک
خبرگزاری آنا
ایتا بله سروش

دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک، رشت، فومن و شفت در قالب گروه های پژوهشی و محیط‌ زیستی به همراه مسوولان برگزاری جشنواره ملی آشتی با طبیعت با همکاری و همراهی شهردار ماسوله و مسوولان شهرداری، مسیر منتهی به شهرک ماسوله را از زباله پاکسازی کردند.

در این اردوی یکروزه که با همراهی گروه مستندسازی برنامه «نمادو » شبکه دو سیما همراه بود، دکتر تیمور آمار معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت و دبیر جشنواره ملی آشتی با طبیعت گیلان، اهداف و نحوه برگزاری جشنواره ملی آشتی با طبیعت را در گفت‌وگو با این شبکه تشریح کرد.

دانشجویان نیز به همراه علی خلیلی شهردار ماسوله و مسوولان دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان علاوه بر پاکسازی مسیر به گشت و گذار در این شهرک تاریخی پرداختند.

جشنواره ملی «آشتی با طبیعت» از مجموعه جشنواره‌ها و برنامه‌های «صلح و سلام» است که فاز عملیاتی آن از پنجم مرداد در دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت آغاز شده است و اختتامیه آن، اواخر شهریور با حضور مسئولان عالی رتیه دانشگاهی و کشوری در گیلان برگزار خواهد شد.

دکتر سید طه هاشمی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی، هدف از برگزاری این جشنواره را اشاعه فرهنگ صلح و دوستی، تقویت ایده همزیستی مسالمت‌آمیز با طبیعت و فرهنگ زیست محیطی در جامعه دانشگاهی، تبیین فرهنگ محیط زیست از دیدگاه اسلام، قرآن کریم، پیامبر اکرم (ص) و امامان معصوم، تبیین فرهنگ آشتی با طبیعت و نفی آلودگی زیست محیطی از منظر قانون اساسی، امام (ره) و مقام معظم رهبری عنوان کرده است.

ثبت شده در تاریخ : ۱۱ / ۶ / ۱۳۹۵ ساعت : ۲۱:۲۸ - تعداد بازدید : 336
اخبار مرتبط :
مسابقات کتابخوانی رویش [تاریخ درج خبر : ۱۹ / ۱۲ / ۱۳۹۸ ساعت : ۱۲:۴۳] - 95 مشاهده
میلاد نور [تاریخ درج خبر : ۱۸ / ۱۲ / ۱۳۹۸ ساعت : ۰۰:۰۶] - 9 مشاهده
سلسله مسابقات بزرگ کتابخوانی [تاریخ درج خبر : ۱۶ / ۱۲ / ۱۳۹۸ ساعت : ۰۲:۲۴] - 41 مشاهده
مراسم گلباران و غبار روبی آرامگاه شهدا ی جاویدالاثر [تاریخ درج خبر : ۱۵ / ۱۲ / ۱۳۹۸ ساعت : ۲۳:۰۶] - 15 مشاهده
مسابقه کتابخوانی هندسه انقلاب [تاریخ درج خبر : ۵ / ۱۲ / ۱۳۹۸ ساعت : ۱۴:۰۷] - 25 مشاهده