معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی اراک - برگزاری جشن ازدواج دانشجوئی

معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی اراک - برگزاری جشن ازدواج دانشجوئی
حدیث
امام حسن (ع) : خداوند ماه رمضان را میدان مسابقه‏اى براى آفریدگان خود قرار داده تا با طاعتش براى خشنودى او از یکدیگر پیشى گیرند.
خبرنامه
پیوندهای مفید
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری اسلامی ایران
پایگاه اطلاع رسانی دولت
مجمع تشخیص مصلحت نظام
استانداری مرکزی
دانشگاه آزاد اسلامی
دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک
خبرگزاری آنا
ایتا بله سروش

همزمان با میلاد خجسته  حضرت مهدی( عج) مراسم جشن ازدواج 35زوج دانشجوی دانشگاه آزاداسلامی اراک به همت دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه آزاداسلامی اراک و همکاری معاونت فرهنگی دانشجویی و روابط عمومی دانشگاه و با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمود یزدانی معاون دفتر نهاد، پیمان عین القضاتی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه و برخی از معاونان و مدیران در تالار فردوسی شهرک دانشگاهی امیر کبیر دانشگاه آزاد اسلامی اراک برگزارشد.

پیمان عین القضاتی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک در مراسم جشن ازدواج دانشجویی بابیان روند رو به رشد آسیب های اجتماعی و معضلات فرهنگی در جامعه گفت: ازدواج مقوله رسیدن دو فرد به یکدیگر نیست، بلکه رسیدن و پیوند دو خانواده به یکدیگر است که متاسفانه اکثر زوج های جوان و خانواده آنان به این مساله توجه نداشته و همین امر باعث شده در شهری همچون اراک بر اساس آمار رسمی 33 درصد از علت طلاق، دخالت خانواده ها باشد.

وی تاکید کرد: آنچه از آمارها حاکی است باید در مدیریت ارتباط خانواده ها مدیریت صحیحی صورت گیرد، علاوه بر آن والدین باید به این نکته توجه داشته باشند که اگر فرزندشان قصد ازدواج دارد، باید زمینه استقلال آن فراهم شود منظور از استقلال مالی نیست بلکه استقلال در تمامی زمینه ها می باشد و هیچ کدام از والدین اجازه هیچگونه دخالت در زندگی مشترک فرزند خود نداشته و به جای دخالت می تواند مشاوره دهند.

عین القضاتی تصریح کرد: با توجه به اینکه لزوم مشاور در ازدواج موفق زندگی جوانان بویژه دانشجویان نقش به سزایی دارد، مرکز مشاوره این واحد دانشگاهی برای دانشجویان متاهل واحد اراک خدمات مشاوره ای ارائه خواهد کرد.

دراین مراسم که با استقبال خوب دانشجویان ،کارکنان واساتید دانشگاه روبه روشد برنامه های متنوع وشاد شامل مولودی خوانی ، موسیقی سنتی ومسابقه حضوری به اجرا در آمد.

 

 

 


 
 

 
ثبت شده در تاریخ : ۲ / ۲ / ۱۳۹۸ ساعت : ۱۰:۵۸ - تعداد بازدید : 78
اخبار مرتبط :
انتخابی آسان ومطمئن [تاریخ درج خبر : ۲۱ / ۵ / ۱۳۹۸ ساعت : ۰۱:۲۴] - 11 مشاهده
برگزاری جشن فارغ التحصیلی رشته های پزشکی [تاریخ درج خبر : ۱۳ / ۴ / ۱۳۹۸ ساعت : ۰۸:۱۳] - 34 مشاهده
بیست وچهارمین دوره مسابقات شفاهی قرآن کریم [تاریخ درج خبر : ۳ / ۴ / ۱۳۹۸ ساعت : ۱۶:۲۰] - 26 مشاهده
برگزاری آزمون طرح قرآنی رمضان بهار قرآن [تاریخ درج خبر : ۲۷ / ۳ / ۱۳۹۸ ساعت : ۱۱:۲۱] - 50 مشاهده
ویژه برنامه های اوقات فراغت تابستانی [تاریخ درج خبر : ۲۵ / ۳ / ۱۳۹۸ ساعت : ۱۳:۳۶] - 71 مشاهده