معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی اراک - منتخبان جشنواره هنر، ادبیات و پژوهش دینی و قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی + جدول اسامی

معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی اراک - منتخبان جشنواره هنر، ادبیات و پژوهش دینی و قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی + جدول اسامی
حدیث
امام علی (ع) : صبر به سوی سختی های زمانه تیر می افکند و بی تابی از یاری کنندگان ِ زمانه است.
خبرنامه
پیوندهای مفید
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری اسلامی ایران
پایگاه اطلاع رسانی دولت
مجمع تشخیص مصلحت نظام
استانداری مرکزی
دانشگاه آزاد اسلامی
دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک
خبرگزاری آنا
کانال تلگرام معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی اراک

منتخبان بیست ‌و دومین جشنواره هنر، ادبیات و پژوهش دینی و قرآن و عترت دانشگاه آزاد در مراسم اختتامیه به میزبانی واحد اراک معرفی شدند. بیشترین آثار ارسالی به ترتیب با 900، 830 و 585 اثر مربوط به استان‌های تهران، اصفهان و مرکزی بود. 108 نفر در این جشنواره تجلیل شدند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، عباسعلی حیدری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی و واحد اراک در مراسم اختتامیه بیست ‌و دومین جشنواره هنر، ادبیات و پژوهش دینی و قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی در تالار فردوسی واحد اراک با قدردانی از زحمات برگزارکنندگان این جشنواره گفت: «این جشنواره به میزبانی استان مرکزی و واحد اراک در سه بخش استادان، دانشجویان و کارکنان برگزار شد.»

رئیس جشنواره با ارائه گزارشی از روند برگزاری این جشنواره افزود: «این جشنواره فعالیت خود را از تیر 1396 در 10 رشته در بخش استادان، 24 رشته در بخش دانشجویی و 10 رشته در بخش کارکنان آغاز کرد.»

وی بیان کرد: «بیش از پنج هزار اثر از سراسر کشور به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد که بیشترین تعداد آثار ارسالی به ترتیب با 900، 830 و 585 اثر مربوط به استان‌های تهران، اصفهان و مرکزی بود؛ 23 مورد از این آثار در بخش استادان، 64 اثر در بخش دانشجویان و 21 اثر در بخش کارکنان انتخاب شده است.»

به گزارش آنا در این مراسم ابراهیم کلانتری معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی، عباسعلی رستمی مدیرکل فعالیت‌های قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی، عبدالمجید طالب طاش رئیس پژوهشکده قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی، محمد رحیم بیرقی رئیس حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی و منتخبان جشنواره از دانشگاه‌های آزاد اسلامی سراسر کشور حضور داشتند.

در پایان این مراسم از نفرات اول تا سوم بیست و دومین جشنواره هنر ادبیات دینی و پژوهشی قرآن و عترت دانشگاه‌های آزاد اسلامی در بخش استادان، دانشجویان و کارکنان با اهدای لوح، تندیس و جایزه قدردانی شد.

اسامی منتخبان بیست و دومین جشنواره هنر، ادبیات و پژوهش دینی و فرهنگی قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی

منتخبان استادان

ردیف

نام و نام خانوادگی

رشته

رتبه

استان

واحد

1

امیر تیمور رفیعی

مقاله

اول

مرکزی

محلات

2

مهدی مختارزاده نیکچه

مقاله

سوم

البرز

هشتگرد

3

بهرام عابدی

مقاله

دوم

مرکزی

محلات

4

لیلا فتحیان

نگارگری (تذهیب)

سوم

مرکزی

اراک

5

ابوالفضل صالحی

نستعلیق

اول

اصفهان

خمینی شهر

6

داود قاسمی

نستعلیق

دوم

اصفهان

خوراسگان

7

شیوا رجایی دستغیب

نستعلیق

سوم

فارس

شیراز

8

محمد شهریاری

ثلث

سوم

چهارمحال بختیاری

شهر کرد

9

محمود خانی

نقاشی

اول

البرز

هشتگرد

10

مریم فدایی

نقاشی

دوم

نجف آباد

نجف آباد

11

نسیم فرهنگ

نقاشی

سوم

نجف آبا د

نجف آباد

12

سعید کرامتی تولایی

شعر

اول

خراسان رضوی

کاشمر

13

علی موجودی

شعر

دوم

خوزستان

دزفول

14

فرحناز حمزه هرزنجی

شعر

سوم

فارس

کازرون

15

محمد رضا رحیم نژاد

نمایشنامه نویسی

اول

قزوین

قزوین

16

بابک دهقانی

نمایشنامه نویسی

دوم

هرمزگان

بندر عباس

17

رامین محمودیان

نمایشنامه نویسی

سوم

مازندران

رامسر

18

آزیتا امیر فخرایی

داستان نویسی

اول

هرمزگان

بندرعباس

19

رامین محمودیان

داستان نویسی

دوم

مازندران

رامسر

20

علی شیعه علی

داستان نویسی

سوم

خراسان شمالی

شیروان

21

تیلا اصغر زاده منصوری

طراحی پوستر

اول

آذربایجان شرقی

تبریز

22

بهداد شریفی مطلق

طراحی پوستر

دوم

آذربایجان شرقی

مراغه

23

زهره دوازده امامی

طراحی پوستر

سوم

اصفهان

نطنز

 

منتخبان دانشجویی

ردیف

نام و نام خانوادگی

رشته

رتبه

استان

واحد

1

علیرضا سلطانی

عکاسی

اول

اصفهان

میمه

2

زهرا رحیم پور

عکاسی

دوم

قم

قم

3

نادر میقانی

عکاسی

سوم

مرکزی

سماء

4

فاطمه سادات طباطبایی زواره

قالی بافی

سوم

اصفهان

اردستان

5

مرتضی جهانی

نستعلیق

اول

گیلان

بندر انزلی

6

مجید رضایی

نستعلیق

دوم

مرکزی

اراک

7

کاظم زردشت

نستعلیق

سوم

فارس

نیریز

8

احمد ارجمندی

نسخ

اول

اذربایجان شرقی

مراغه

9

عرفان فتحیان

نسخ

سوم

مرکزی

اراک

10

الهام غفار یقین

نسخ

دوم

تهران

علوم تحقیقات

11

وحید صالحی مرزیجرانی

طراحی پوستر

اول

مرکزی

اراک

12

هلیا جهانگرد

طراحی پوستر

دوم

کرمان

کرمان

13

لیلا چوبینه

طراحی پوستر

سوم

آذربایجان شرقی

تبریز

14

عبدالحمید ریاحی

پایان نامه

اول

تهران

تهران مرکز

15

محمد رحیمی

پایان نامه

دوم

تهران

تهران مرکز

16

محمد عباسی

پایان نامه

سوم

تهران

تهران مرکز

17

محمد امین کاشانی

نرم افزار

اول

تهران

علوم دارویی

18

مهدی شجاعی

نرم افزار

دوم

اصفهان

تیران

19

وهاب دانشجو

نرم افزار

سوم

تهران

علوم دارویی

20

مریم ژیانیان

فیلم نامه

دوم

تهران

شهریار

21

سید مرتضی فرهاد نیا

فیلم نامه

سوم

تهران

تهران مرکزی

22

حمید طالب پور

نقاشی

اول

تهران

رودهن

23

محدثه ذالکیان

نقاشی

دوم

نجف آباد

نجف آباد

24

لیلا میرزا پور

نقاشی

سوم

آذربایجان شرقی

بناب

25

حامد سیف الهی

نقاشی خط

اول

تهران

رباط کریم

26

نادر حیدری علی کمر

نقاشی خط

دوم

تهران

تهران مرکز

27

مهدی فلاحی

نقاشی خط

سوم

فارس

مرودشت

28

رضوان جعفری

معرق

اول

اصفهان

شاهین شهر

29

علیرضا بیرانوند

معرق

دوم

تهران

رودهن

30

مهرداد آهنچیان

معرق

سوم

همدان

همدان

31

احمد نکویی

مشبک

اول

نجف آباد

نجف آباد

32

مهدیه ونایی

مشبک

دوم

همدان

ملایر

33

زهرا رحیمی پارسا

مشبک

سوم

تهران

تهران مرکزی

34

ملیکا محمودی راد

شکسته نستعلیق

اول

تهران

تهران پزشکی

35

امیر جعفری

شکسته نستعلیق

دوم

اصفهان

تیران

36

علی امین هیهاتی آذر

شکسته نستعلیق

سوم

آذربایجان شرقی

تبریز

37

احمد ارجمندی

ثلث

سوم

آذربایجان شرقی

مراغه

38

زهرا صیرفیان پور

مقاله

اول

اصفهان

خوراسگان

39

حسین رحمانی زاده

مقاله

دوم

زنجان

زنجان

40

فاطمه رهنما

مقاله

سوم

خراسان رضوی

تربت جام

41

مینا ملک پور

شعر

اول

اصفهان

خمینی شهر

42

مریم حسن نژاد

شعر

دوم

فارس

لامرد

43

بیت اله جعفری

شعر

سوم

آذربایجان غربی

تکاب

44

علی فتاحی

نگارگری (تذهیب )

اول

اصفهان

خوراسگان

45

الهام رحمانی

نگارگری

دوم

قزوین

تاکستان

46

سید مهدی موسوی

نگارگری

سوم

مازندران

جویبار

47

فاطمه شیرزادی

سیاه قلم

اول

اصفهان

شاهین شهر

48

سکینه رشیدی

سیاه قلم

دوم

کرمان

انار

49

مینا حسین زاده

سیاه قلم

سوم

نجف آباد

نجف آباد

50

پریا اعیانی

داستان نویسی

اول

آذربایجان شرقی

تبریز

51

فاطمه شهرکی

داستان نویسی

دوم

مازندران

ساری

52

عطیه حسین گرگانی

داستان نویسی

سوم

مازندران

تنکابن

53

مائده ندیمی

نمایشنامه نویسی

اول

مازندران

تنکابن

54

مرتضی ملک محمودی

نمایشنامه نویسی

دوم

گلستان

گرگان

55

محسن رحمانی

نمایشنامه نویسی

سوم

ساوه

مرکزی

56

حسن نقیان

فیلم کوتاه

اول

سمنان

دامغان

57

احد اجاق زاده بهروز

فیلم کوتاه

دوم

آذربایجان شرقی

مرند

58

سید سجاد موسوی

فیلم کوتاه

سوم

یزد

یزد

59

علی اسپلانی

منبت

اول

خراسان رضوی

تربت حیدریه

60

فرهاد نور علی کرد خوردی

منبت

دوم

آذربایجان شرقی

خامنه

61

نرگس قائمی

منبت

سوم

خراسان رضوی

تربت حیدریه

62

سروش اسدی

نماهنگ

اول

گیلان

لاهیجان

63

مازیار شاهین زیرک

نماهنگ

دوم

گیلان

لاهیجان

64

حسن نقیان

نماهنگ

سوم

سمنان

دامغان

 

منتخبان کارکنان

ردیف

نام و نام خانوادگی

رشته

رتبه

استان

واحد

1

عبداله صمدی

شعر

اول

چهارمحال بختیاری

بروجن

2

مهدی علیمردان

شعر

دوم

مرکزی

خمین

3

خدیجه رضایی مهر

شعر

سوم

تهران

تهران مرکزی

4

کبری صفر نژاد بروجنی

طراحی پوستر

دوم

چهارمحال بختیاری

بروجن

5

مصطفی زندی

طراحی پوستر

سوم

لرستان

درود

6

علی بحرینی

سیاه قلم

سوم

هرمزگان

بندر عباس

7

اعظم ایرانشاهی

داستان نویسی

اول

مرکزی

خمین

8

طیبه غزلی جهرمی

داستان نویسی

دوم

تهران

تهران مرکز

9

سید قادر حسینی بلداجی

داستان نویسی

سوم

چهارمحال و بختیاری

بروجن

10

ناهید کهریزی

عکاسی

اول

هرمزگان

بندر عباس

11

ساناز علیزاده

عکاسی

دوم

تهران

علوم دارویی

12

طاهره محمدی

عکاسی

سوم

بوشهر

کنگان

13

مریم سادات حاجی سید تقیا

نقاشی

سوم

قزوین

تاکستان

14

فرزانه جواد پور

نسخ

سوم

فارس

لار

15

علیرضا بیدارگرمی

نگارگری تذهیب)

سوم

اردبیل

گرمی

16

تهمینه اسلامی

نستعلیق

اول

مازندران

محمود آباد

17

محمد محمدی

نستعلیق

دوم

خراسان رضوی

مشهد

18

افشین رزمی خانقاه

نستعلیق

سوم

آذربایجان غربی

ارومیه

19

طراحی پوستر معاونت های فرهنگی

زهرا سلطانی

میمه

اصفهان

سوم

20

طراحی پوستر معاونت های فرهنگی

مهدی مهدی پور

تبریز

آذربایجان شرقی

سوم

21

طراحی پوستر معاونت های فرهنگی

خانم مریم احمدی

سماء جنت آباد

تهران

سوم

ثبت شده در تاریخ : ۶ / ۲ / ۱۳۹۷ ساعت : ۰۳:۲۲ - تعداد بازدید : 65
اخبار مرتبط :
نشست تخصصی استانی فرهنگ کار [تاریخ درج خبر : ۹ / ۷ / ۱۳۹۷ ساعت : ۰۲:۲۴] - 22 مشاهده
مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی مرکزی معرفی شد [تاریخ درج خبر : ۲۸ / ۶ / ۱۳۹۷ ساعت : ۱۲:۳۳] - 35 مشاهده
تیم دانشگاه آزاد اسلامی مرکزی بر سکوی قهرمانی والیبال ایستاد [تاریخ درج خبر : ۲۱ / ۶ / ۱۳۹۷ ساعت : ۰۲:۱۸] - 31 مشاهده