معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی اراک - چهارمین طرح قرآنی رمضان بهار قرآن با عنوان تفسیر سوره مبارکه حدید ویژه کارکنان و استادان در واحد اراک

معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی اراک - چهارمین طرح قرآنی رمضان بهار قرآن با عنوان تفسیر سوره  مبارکه حدید ویژه کارکنان و استادان در واحد اراک
حدیث
امام حسن (ع) : خداوند ماه رمضان را میدان مسابقه‏اى براى آفریدگان خود قرار داده تا با طاعتش براى خشنودى او از یکدیگر پیشى گیرند.
خبرنامه
پیوندهای مفید
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری اسلامی ایران
پایگاه اطلاع رسانی دولت
مجمع تشخیص مصلحت نظام
استانداری مرکزی
دانشگاه آزاد اسلامی
دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک
خبرگزاری آنا
کانال تلگرام معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی اراک

به مناسبت فرا رسیدن ماه پر خیر برکت رمضان ماه میهمانی خداوند و ماه نزول کلام وحی و به همت کانون قرآن و عترت  و معاونت فرهنگی و اجتماعی چهارمین دوره طرح قرآنی رمضان بهار قرآن با عنوان تفسیر و ترجمه سوره مبارکه حدید در ایام ماه رمضان در واحد اراک حال برگزاری می باشد.

بنا بر این گزارش، حسن جیریایی، مسئول برگزاری کارگاه تفسیر قرآن کریم در دانشگاه آزاد اسلامی اراک گفت: در این دوره ثبت نام از کارکنان و استادان علاقمند جهت شرکت در طرح به صورت حضوری توسط دفاتر کانون قرآن و عترت در مجتمع قائم مقام فراهانی و شهرک دانشگاهی امیر کبیر انجام گرفت.

مسئول برگزاری کارگاه تفسیر قرآن کریم با اشاره به اینکه این طرح در ماه مبارک رمضان اجرا می‌شود، یادآور شد: کارگاه آموزشی آشنایی با تفسیر سوره مبارکه حدید از تاریخ 30 خرداد ماه 94 تا پایان ماه مبارک رمضان همه روزه بعد از اقامه نماز ظهر و عصر با تدریس اساتید برجسته حضرت حجت الاسلام و المسلمین سلحشور نیا رئیس محترم  دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه و حجت الاسلام والمسلمین نوری در نماز خانه مجتمع قائم مقام فراهانی و مسجد صاحب الزمان (ع) شهرک دانشگاهی امیر کبیر واحد اراک در ایام خیر و برکت ماه مبارک رمضان با حضور استادان و کارکنان دانشگاه برگزار می گردد .

شایان ذکر است در پایان دوره و پس از برگزاری آزمون به افرادی که 60% امتیاز را کسب نمایند 16 ساعت گواهی کارگاه آشنایی با تفسیر سوره حدید و همچنین به نفرات برتر هدایای نقدی تقدیم می گردد.

ثبت شده در تاریخ : ۷ / ۴ / ۱۳۹۴ ساعت : ۱۱:۵۸ - تعداد بازدید : 393
اخبار مرتبط :
نشست تخصصی نگاه اسلام به روانشناسی با رویکرد علوم انسانی اسلامی برگزار شد [تاریخ درج خبر : ۲۳ / ۱۲ / ۱۳۹۶ ساعت : ۰۲:۲۰] - 66 مشاهده
نشست تخصصی نگاه اسلام به روانشناسی [تاریخ درج خبر : ۱۷ / ۱۲ / ۱۳۹۶ ساعت : ۰۴:۲۹] - 68 مشاهده
جشن ازدواج دانشجویی [تاریخ درج خبر : ۱۷ / ۱۲ / ۱۳۹۶ ساعت : ۰۴:۲۵] - 66 مشاهده
کلاس های هنری [تاریخ درج خبر : ۱۵ / ۱۲ / ۱۳۹۶ ساعت : ۰۳:۲۶] - 74 مشاهده