معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی اراک - تجلیل از نفرات برتر هشتمین دوره مسابقات فرزندان استادان و کارکنان

معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی اراک - تجلیل از نفرات برتر هشتمین دوره مسابقات فرزندان استادان  و کارکنان
حدیث
امام حسین (ع) : کسانی که رضایت مخلوق را به بهای غضب خالق بخرند، رستگار نخواهند شد.
خبرنامه
پیوندهای مفید
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری اسلامی ایران
پایگاه اطلاع رسانی دولت
مجمع تشخیص مصلحت نظام
استانداری مرکزی
دانشگاه آزاد اسلامی
دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک
خبرگزاری آنا
ایتا بله سروش

در هشتمین دوره مسابقات حفظ و قرائت قرآن کریم ویژه فرزندان استادان و کارکنان، تعداد 54 نفر از دانش آموزان در 4 مقطع به تفکیک خواهران و برادران در ماه مبارک رمضان با یکدیگر به رقابت قرآنی پرداختند که در هر مقطع تحصیلی 3 نفر از دانش آموزان برتر انتخاب شدند.

به گزارش خبرنگار آنا، به همت کانون قرآن و عترت معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی اراک، محفل انس با قرآن کریم و اختتامیه هشتمین دوره مسابقات حفظ و قرائت قرآن کریم ویژه فرزندان استادان و کارکنان با حضور حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر هراتی مدیر ستاد شاهد و امور ایثارگران، حجت الااسلام و المسلمین مجید حیدری معاوندفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان مرکزی،جمعی از معاونان ومدیران دانش آموزان وخانواده های ایشان در تالار امیر کبیر شهرک دانشگاهی واحد اراک بر گزار شد.

در این دوره از مسابقات تعداد 54 نفر از دانش آموزان در 4 مقطع به تفکیک خواهران و برادران در ماه مبارک رمضان با یکدیگر به رقابت قرآنی پرداختند که در هر مقطع تحصیلی 3 نفر از دانش آموزان برتر انتخاب شدند.

اجرای همخوانی قرآن کریم توسط نوجوانان مهد قرآن کریم استان مرکزی ، اجرای کلیپ قرآنی از نحوه برگزاری مسابقات از سال 88 تاسال95 ، برگزاری کارگاه آموزشی حفظ و قرائت قرآن کریم توسط استادان علیرضا احمدی و مجید بیات از قاریان برتر استان ، دعوت از خردسال و حافظ کل قرآن کریم جهت قرائت از برنامه های محفل انس با قرآن بود.

در حاشیه این مراسم احمد فرخی مدیر کل امور فرهنگی و اجتماعی ضمن تقدیر و تشکر از برگزارکنندگان مراسم، گزارشی از روند 8 ساله این مسابقات ارائه کرد و خواستار توجه بیشتر خانواده ها به امر تعلیم و تربیت قرآنی فرزندان خود شدند.

فرخی بیان کرد:« برگزاری محفل انس با قرآن کریم وسیله برای دستیابی به فضای قرآنی و نهادینه کردن فرهنگ قرآنی در جامعه دانشگاهی و خانواده ها می باشد.»

در پایان مراسم ازنفرات اول تا سوم پنجمین طرح قرآنی،فرهنگی "رمضان بهار قرآن" ( ترجمه و تفسیر سوره مبارکه حجرات) به تفکیک کارکنان واستادان وهمچنین ازدانش آموزان برتر هشتمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه فرزندان استادان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی اراک با اهداء لوح تقدیر، نرم افزار های قرآنی و کارت هدیه تجلیل بعمل آمد.

ثبت شده در تاریخ : ۱۶ / ۶ / ۱۳۹۵ ساعت : ۱۶:۰۰ - تعداد بازدید : 295
اخبار مرتبط :
بازدیدودیدارهیات رئیسه دانشگاه با خانواده شهید مدافع حرم [تاریخ درج خبر : ۲۳ / ۱۲ / ۱۳۹۷ ساعت : ۱۳:۴۷] - 13 مشاهده
برگزاری گفتمان وبازخوانی بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در واحد اراک [تاریخ درج خبر : ۲۲ / ۱۲ / ۱۳۹۷ ساعت : ۱۲:۱۶] - 15 مشاهده
برگزاری اردوی راهیان نور [تاریخ درج خبر : ۲۰ / ۱۲ / ۱۳۹۷ ساعت : ۱۳:۱۷] - 24 مشاهده
برگزاری کرسی ترویجی در دانشگاه آزاد اسلامی اراک [تاریخ درج خبر : ۱۹ / ۱۲ / ۱۳۹۷ ساعت : ۱۳:۱۶] - 21 مشاهده